Apie mus .

Prieš porą mėnesių į naujas patalpas, esančias Plungėje, Gandingos g. 15-1, persikėlusi Aušros Neimonienės odontologijos klinika pacientų tikrai nestokoja. Gal dėl to, kad dirba itin aukštos kvalifikacijos gydytojai, vis plečiamas paslaugų ratas ir vis aukščiau keliama gydymo kokybės kartelė. Kad darbas vyktų kuo sklandžiau, o pacientai džiaugtųsi gražiomis šypsenomis, klinika naudojasi naujos kartos modernia įranga, kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis bei laikosi visų esančių higienos reikalavimų. Mes taip pat rūpinamės savo specialistų kvalifikacija – siunčiame juos į įvairius mokymus, kursus, kur jie tobulinasi dėl jūsų dantų ir burnos sveikatos.

A. Neimonienės klinikos profesionalų gretos išties gausios: trys bendrosios praktikos gydytojai odontologai, burnos higienistė ir netrukus dirbti pradėsiančios implantologė bei ortodontė. O nuo specialistų skaičiaus priklauso ir siūlomų paslaugų spektras.

Mūsų odontologijos klinika rūpinasi visų – tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų sveikata ir teikia visas galimas odontologijos paslaugas: burnos chirurgiją, terapinį dantų gydymą, implantavimą, protezavimą, ortodontiją, endodontiją, dantų balinimą, burnos higieną, rentgenologinį tyrimą ir t.t.

Užtikriname, kad savo pacientams mes siūlome viską, kas jiems yra ne tik tinkamiausia, bet ir geriausia. Mes visada stengiamės parinkti jums patį tinkamiausią gydymo būdą ir kuo geriau jį atlikti. Gydytojo darbas, atliktas paciento burnoje, vertingu tampa tik tada, kai jis tarnauja ilgą laiko tarpą.

Primename, kad A. Neimonienės odontologijos klinika įsikūrusi Gandingos g. 15-1, Plungėje. Registruotis galima telefonu (8 448) 56663. Darbo laikas: I–V – 8–17 val.