Kokybiškam dantų gydymui – Naujausios kartos mikroskopas.

2017 11 05

Prieš porą mėnesių į naujas patalpas, esančias Plungėje, Gandingos g. 15-1, persikėlusi Aušros Neimonienės odontologijos klinika pacientų tikrai nestokoja. Gal dėl to, kad dirba itin aukštos kvalifikacijos gydytojai, vis plečiamas paslaugų ratas ir vis aukščiau keliama gydymo kokybės kartelė. Kad darbas vyktų kuo sklandžiau, o pacientai džiaugtųsi gražiomis šypsenomis, neseniai klinika įsigijo naujos kartos, itin modernų mikroskopą „Smart Optic“, kuriuo dirbs du bendrosios praktikos gydytojai odontologai.

Senosiose patalpose (A. Vaišvilos g. 33) gydytoja odontologė darbavosi viena. Persikėlusi į naujas, ir gydytojų daugiau pasikvietė, ir naujas japonų gamybos odontologines kėdes, ir rentgeno aparatą įsigijo. „Tačiau aukščiausiai paslaugų kokybei užtikrinti būtinas ir mikroskopas. Buvau nusprendusi, kad turime jį įsigyti, ir įsigijome. Jis labai pravers gydant dantų kanalus, protezuojant, implantuojant ir netgi atliekant estetinio plombavimo procedūras“, – pasakojo ponia Aušra.

Šiuo metu naujuoju mikroskopu dirba kartą per savaitę, trečiadieniais, iš Klaipėdos į Plungę atvykstantis gydytojas odontologas Aivaras Galičinas. Artimiausiu metu jo darbo grafikas Plungėje keisis – atvyks antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais. O mikroskopu „Smart Optic“ dirbti mokysis ir gydytoja odontologė Inga Vaitkutė. „Spalio 22 dieną gydytoja Inga Vaitkutė ir padėjėja Rasa Petreikienė vyks į Vilniaus implantologijos centrą, kur gydytoja endodontė Laura Andriukaitienė ves kursus, kaip dirbti mikroskopu „Smart Optic“. Taigi naujuoju įrenginiu naudosis du gydytojai“, – sakė A. Neimonienė.

Netrukus prie A. Neimonienės odontologijos klinikos kolektyvo prisijungs dar viena gydytoja – implantologė Vaiva Paškevičienė, kurios darbe taip pat labai pravers mikroskopas. Na, o lapkritį medikų pajėgos dar labiau išaugs – darbą pradės gydytoja ortodontė Agnė Narbutytė.
„Didindami darbuotojų gretas, rūpinamės ir jų kvalifikacija – siunčiame į mokymus, kursus. Juk šiais laikais, kai technologijos taip sparčiai žengia į priekį, be papildomų mokslų neapsieisi“, – kalbėjo klinikos savininkė, akcentuodama, kad spalio 10-ąją į kursus išvyksta ir burnos higienistė Rita Dačkienė. Mokymų, kurių tema – „Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius“, lektorės bus gydytoja odontologė Natalja Verina ir burnos higienistė Natalija Lukauskienė.

Taigi A. Neimonienės klinikos profesionalų gretos išties gausios: trys bendrosios praktikos gydytojai odontologai, burnos higienistė ir netrukus dirbti pradėsiančios implantologė bei ortodontė. O nuo specialistų skaičiaus priklauso ir paslaugų spektras.

Primename, kad A. Neimonienės odontologijos klinika įsikūrusi Gandingos g. 15-1. Registruotis galima telefonu (8 448) 56663. Darbo laikas: I–V – 8–17 val.