Naujose patalpose – didesnės pajėgos ir naujos paslaugos.

2017 11 05

Nuo liepos 1-osios Aušros Neimonienės odontologijos klinika persikėlė į naujas patalpas. Plungiškiai, įpratę pas šią medikę lankytis A. Vaišvilos g. 33, nuo šiol visas odontologijos paslaugas ras kitu adresu – Gandingos g. 15-1.
Dar dažais kvepiančiose patalpose įrengti du gydytojų odontologų kabinetai, čia sumontuotos naujausios japonų gamybos „Belmont“ odontologinės kėdės. O tai byloja tik viena – kad nuo šiol A. Neimonienės odontologijos klinikoje bus daugiau pacientų, jų dantimis rūpinsis daugiau specialistų.

Kaip pasakojo klinikos vadovė, nuo rugpjūčio mėnesio vieną kartą per savaitę, trečiadieniais, atvyks bendrosios praktikos gydytojas odontologas iš Klaipėdos Aivaras Galičinas. Jis užsiims estetiniu plombavimu. Du kartus per savaitę, pirmadieniais ir penktadieniais, dantis gydys bendrosios praktikos gydytoja odontologė Inga Vaitkutė. Antradieniais dirbs burnos higienistė Rita Dackienė. Ir tai dar ne visas pacientus aptarnausiantis personalas. Prireikus konsultuoti į Plungę, A. Neimonienės odontologijos kliniką, iš uostamiesčio atvyks implantologė Vaiva Paškevičienė. Žinoma, plungiškių gražia šypsena ir toliau rūpinsis pati klinikos vadovė.

Pasak A. Neimonienės, pacientams bus teikiamos visos ligšiolinės paslaugos. Tai – dantų plombavimas, protezavimas, burnos higiena, burnos chirurgija ir kt. Mažiesiems dantukai bus padengiami silantu. Tiesa, kaip pabrėžė medikė, vaikų gydytojo odontologo klinikoje nėra, tad priimami tie mažyliai, su kuriais galima susitarti ir kurie leidžia gydyti dantukus.
Na, o nuo rugpjūčio mėnesio klinikoje pacientams bus daromos panoraminės, visos dantų eilės, nuotraukos. Kaip paaiškino A. Neimonienė, padarius šią nuotrauką su pacientu bus aptariamas tolesnis gydymo planas, o apsilankius vėliau, pažiūrėjus nuotrauką bus galima vėl imtis naujo gydymo. Šios nuotraukos būtinos implantologams. Odontologė pajuokavo, kad turint tokias nuotraukas kaip filmuose bus galima nustatyti ir žmogaus tapatybę. Na, o rudens pradžioje klinikoje bus pradėta teikti mikroskopinės endodontijos (danties šaknies kanalų gydymas mikroskopu) paslauga.

Kad paslaugos būtų kokybiškos ir kad nebūtų atsiliekama nuo naujovių, klinikos vadovė ketina suteikti galimybę darbuotojams tobulintis įvairiuose kursuse. Štai tik pradėjęs dirbti estetinio plombavimo įgūdžių ir žinių gerinti važiuos A. Galičinas. O į mikroskopinės odontologijos kursus vyks ir I. Vaitkutė.
Nuolatiniai A. Neimonienės pacientai jau žino, kad sulaukus pirmojo laiško iš ligonių kasos galima kreiptis į kliniką dėl protezavimo. Kaip paaiškino gydytoja, pirmasis laiškas reiškia, jog pacientas už protezavimą sumoka pats, o kai ateina eilė gauti protezavimo kompensaciją (372,74 euro), jam grąžinami pinigai. Kokius protezus rinksis pacientas, anot A. Neimonienės, tik jo reikalas. Juolab kad rinktis yra iš ko: metalo keramikos, cirkonio ir bemetaliai, išimami termoplastiniai protezai.
Jei nusprendėte apsilankyti pas odontologą, nereikėtų tikėtis patekti pas jį tą pačią minutę. Tad nenustebkite, jei turėsite palaukti savaitėlę ar dvi. Žinoma, jei danties skausmas užklups netikėtai, pagalbos sulauksite tuoj pat.

Registruotis pas gydytojus odontologus A. Neimonienės odontologijos klinikoje galite užsukę adresu: Gandingos g. 15-1, Plungė, arba telefonu (8 448) 56663. Klinikos darbo laikas: I–V – 8–17 val.