Implantacija.

Dantų implantacija – tai bene pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atstatymo metodas, kuris odontologijoje plačiai taikomas jau daugiau nei 50 metų.
Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai (kitaip vadinami vainikeliu). Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano, metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina ir kurie nesukelia alerginių reakcijų.
Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje pakeičiant prarasto danties šaknį. Danties implantais galima pakeisti vieno, kelių ar net visų prarastų dantų šaknis.
Dantų implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus pacientams, kurių žandikaulis jau yra susiformavęs (įprastai nuo 18 metų). Siekiant sumažinti galimų komplikacijų riziką, dantys turetų būti implantuojami tik išgydžius paciento ligas, galinčias tureti neigiamos įtakos proceduros rezultatams.

Estetinėjė zonoje taikomas 3D šypsenos dizaino kūrimas. Pacientas turi proga pamatyti galutinį šypsenos rezultatą dar net neatsisėdęs į odontologinę kėdę.  O kompiuterinių technologijų dėka taikant specialius algoritmus, sukuriama išskirtinai tik pacientui tinkanti akinančio baltumo šypsena. Be viso to pacientas kiekvieno gydymo etapo metu, gali koreguoti  ir tobulinti savo šypseną, kol nebeliks nei vienos abejonės.

DANTŲ IMPLANTŲ PRIVALUMAI

Dantų implantai išties labai patogūs – jie tampa jūsų burnos dalimi. Priešingai nei protezai, jų nereikia išimti, naudoti tvirtinimo klijų, todėl jūs esate apsaugotas ne tik nuo nemalonių pojūčių, bet ir papildomų išlaidų. Be to, dantų implantai suteikia lygiai tokias pačias kramtymo galimybes ir atrodo taip pat natūraliai, kaip ir jūsų natūralūs dantys. Jais drąsiai galite kramtyti kietą maistą, nesijaudindami, kad „pamesite“ dantis ir plačiai šypsotis, nes niekas neatskirs implantų nuo jūsų natūralių dantų. O ir priežiuros jie reikalauja nedaug – lengvai išvalysite maisto likučius ir tarpdančius, be to, šalia esantys sveiki dantys nėra šlifuojami, todėl išlieka nepažeisti.

Klinikoje taikomas skaitmeninis gydymo planavimas. Prieš implantaciją gaminami chirurginiai gidai, kurie leidžia sriegti implantus tiksliai į tą vietą, kurioje galima tikėtis maksimalaus implanto ilgaamžiškumo. Tokiu būdu labiausiai eliminuojamos galimai pasitaikančios komplikacijos chirurginių operacijų metu. Tai užtikrina geriausią implanto stabilumą bei dauguma atvėju leidžia pagreitinti pačią procedūrą, o kai kuriais atvėjais net išvengti papildomų prarastus audinius priauginančių procedūrų.

Estetinėjė zonoje taikomas 3D šypsenos dizaino kūrimas. Pacientas turi proga pamatyti galutinį šypsenos rezultatą dar net neatsisėdęs į odontologinę kėdę. O kompiuterinių technologijų dėka taikant specialius algoritmus, sukuriama išskirtinai tik pacientui tinkanti akinančio baltumo šypsena. Be viso to pacientas kiekvieno gydymo etapo metu, gali koreguoti ir tobulinti savo šypseną, kol nebeliks nei vienos abejonės