Intraoralinis skeneris „i500“ – naujausias Medit gaminys mūsų klinikoje.

2018 10 29

Vis dar yra žmonių, kuriems odontologas ir dantų klinikos kelia nerimą ir nemalonius jausmus. Bet, technologijos vis labiau tobulėja, mokslininkai nuolat sukuria ką nors modernaus bei praktiško. Šie atradimai padeda pačiose įvairiausiose srityse ir medicina ne išimtis. Gydytojams itin svarbus tikslumas, darbo efektyvumas, greitumas, nes nuolat už durų laukia eilės pacientų. Kaip suderinti tai, kas atrodo nesuderinama – kokybė ir sparta? Būtent tam pasiekti ir kuriami nauji, pažangūs ir modernūs įrankiai bei įranga. Tai padeda gydytojams tiksliai nustatyti sveikatos problemas ir greičiau sumodeliuoti gydymo procesą. Todėl pacientams nebereikia laukti ilgose eilėse, o pats gydymas trunka trumpiau. Kiekviena klinika, kuri siekia, kad jų klientai būtų patenkinti ir noriai grįžtų dar ne kartą, visada investuoja į geriausią, naujausią įrangą ir kvalifikuotus specialistus.
Technologijų tobulėjimas ne tik gerokai palengvina odontologų darbą, bet ir padaro jį labiau kokybišku. Tai odontologams suteikia galimybę, klientus aptarnauti greitai, profesionaliai, o patys pacientai jaučiasi gerai, nes nebereikia jausti didelio skausmo. Be to, šiais laikais vis daugiau klientų pastebi, kad dantų tvarkymas – nebėra skausminga procedūra. Aušros Neimonienės odontologijos klinika Plungėje, siekia, kad kiekvienas klientas išeitų laimingas ir su plačia šypsena. Kad to pasiekti, naudoja geriausius ir pačius naujausius įrankius ir įrangą. Šį kartą klinikos inventorių papildė Medit sukurtas įrankis intraoralinis skeneris „i500“.

Kas yra skaitmeninė odontologija?

Intraoralinis skeneris „i500“ – tai skaitmeninės odontologijos įrankis. Toks terminas, turbūt, vis dar ne kiekvienam žinomas, ypač tiems, kurie retai lankosi pas dantų gydytoją. Skaitmeninė odontologija – šiuolaikinė, moderni odontologija, apimanti dantų modeliavimą, implantavimo šablonų kūrimą ir kt. Išvados padaromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojamas intraoralinis arba modelinis nuskaitymas. Tai unikali galimybė, kai galima gauti geriausią kokybę per trumpą laiką.
Skaitmeninė odontologija buvo naudojama jau daugiau nei dešimtmetį ir dabar yra neatskiriama modernios odontologijos klinikos savybė. Sunku įsivaizduoti dantų laboratorijos gyvenimą be CAD-CAM technologijos praktikoje. Ši kompiuterinė programa leidžia 3D formatu nuskaityti paciento burnos ertmę ir imituoti būsimas restauracijas, kurios vėliau perkeliamos į frezavimo mašiną. Tokių įrenginių tikslumas yra dešimt kartų didesnis nei standartinis dantų protektoriaus formos įpurškimas. Tai leidžia gaminti tikslius implantus ir protezus, kurie, be abejo, daro įtaką implantavimo ar protezavimo kokybei. Jau nekalbant apie tai, kokį malonų komfortą jaučia pacientai. Jiems nebereikia kentėti skausmo, didelio diskomforto ir ilgo proceso.
Medit kompanija dirba nuo 2000 m. ir per visą šį laiką siekė ištobulinti ir transformuoti 3D vaizdavimo technologijas. Įmonė buvo įkurta kaip pramoninė skenavimo sprendimų kompanija. Dabar Medit kuria aukščiausios kokybės, analogų neturinčias technologijas ir kūrybiškus gaminius, todėl yra sukūrusi pažangiausius intraoralinius skenerius rinkoje, kurie gerokai padidina pacientų komfortą. Aušros Neimonienės odontologijos klinikos Plungėje gydytojai, taip pat nori, kad jų klientai būtų laimingi, aptarnauti greitai bei kokybiškai. Todėl įsigijo šį modernų įrankį, tad pacientai dabar jau gali įsitinkti šio įrankio nauda.

Intraoralinio skenerio „i500“ funkcijos

Kokias funkcijas atlieka intraoralinis skeneris „i500“? Šio įrankio dėka, odontologas gali atlikti daugelį funkcijų, kurios ženkliai pagerina darbo kokybę bei našumą. Tuomet pacientai aptarnaujami greičiau, nepatiriant diskomforto. Intraoralinio skenerio „i500“ funkcijos:

 • Gydytojas turi patogią vartotojo sąsają;
 • Intraoralinis skeneris „i500“ atlieka neigiamų restauracijos kampų analizę;
 • Intraoralinis skeneris „i500“ aptinka okliuzijas, atlieka automatinį lygiavimą;
 • Skeneris atlieka okliuzijų analizę;
 • Intraoralinis skeneris „i500“ filmuoja su HD kamera. Lengvai sugeneruoja 2D vaizdus su 3D modelio duomenimis.
 • Odontologijos klinika naudoja Medit Link programinę įrangą, kuri pagreitina gydytojų darbą ir pagerina kontaktavimą su pacientu. Pavyzdžiui, gali greitai užduoti kientams klausimus, tam kad gauti geriausius gydymo rezultatus.

Intraoralinis skeneris „i500“ – tai naujausias Medit gaminys, kuris pasižymi pridėtine verte, našumu ir produktyvumu. Gaminant „i500“, Medit ypatingą dėmesį skyrė kokybei. „i500“ veikia su bepudre sistema, tad dirba labai greitai ir paprastai. Kokia nauda klinikos klientams?

Klientai, apsilankę odontologijos klinikoje, gauna svarbius privalumus:

 •  „i500“ sutrumpina pacientų aptarnavimo laiką. Turbūt daugelis pripažįsta, kad prailgsta laikas, kai reikia tvarkyti dantis, o ilgas sėdėjimas odontologo kėdėje tikrai išvargina. Intraoralinis skeneris „i500“ gerokai palengvina odontologų darbą, todėl jie dirba žymiai greičiau, o pacientams nebereikia ilgai sėdėti gydytojo kėdėje. Be to, nebereikia ilgai laukti ir savo eilės, kadangi odontologas gali ženkliai greičiau dirbti, vadinasi ir klientų eilės sutrumpėja.
 • Malonesnės procedūros. Intraoralinis skeneris „i500“ naudojamas be pudros, todėl procesas trunka ne tik trumpai, bet jis tolygesnis ir malonesnis pačiam pacientui, o dėl kompatiško antgalio klientai jaučiasi patogiau.
 • Realus ir aiškus vaizdas. Intraoralinis skeneris „i500“ sugeneruoja realius tikslių spalvų, didelės raiškos ir detalius vaizdus. Tai reiškia, kad ši technologija gali lengvai atskirti minkštus audinius, plokšteles ir danties emalį. Todėl gydytojas gali lengvai identifikuoti preparacijos laiptelius, neigiamus kampus, tiksliau diagnozuoja problemą.
 • Paprasta duomenų sklaida su laboratorija. Intraoralinis skeneris „i500“ naudoja atvirą sistemą, kurios dėka galima greitai dalintis duomenimis su laboratorija.
 • Kokybiškas ir greitas procesas. Intraoraliniame skeneryje „i500“ naudojamos dvi kameros, todėl įranga dirba efektyviai ir labai greitai. Toks detalus dantų nuskaitymas, naudojant intraoralinį skaitytuvą, užtikrina tikslumą. Todėl, tai yra pats efektyviausias, patogiausias ir tiksliausias būdas tvarkyti dantų problemas. Dėl skaitmeninės trimatės radiologinės diagnozės ir intraoralinės skaitmeninės kameros, dantų klinikoje atliekama tiksli ligos diagnozė ir planuojamas gydymas. Prietaisas naudoja išmanųjį algoritmą, todėl net jei kas nors pertrauktų gydytojo darbą, jis bet kuriuo metu gali vėl tęsti veiklą.

Kai reikalingas protezavimas, dantų tiesinimas, implantavimas ar kitokios medicininės procedūros, trimačios technologijos pagreitina ir palengvina apdorojimo procesą kelis kartus ir taip pat užtikrina ilgaamžiškumą. Naudojantis trijų matmenų vaizdu, sumodeliuotu naudojant intraoralinį skenerį, odontologas gali sukurti puikiai tinkančius klientui vainikus, implantus, tiltus ir kita.
Intraoralinio skenerio „i500“ dėka, odontologas gali skirti mažiau laiko skenuodamas. Todėl lieka daugiau laiko diagnozuojant problemas bei gydant pacientus. Be to, jeigu trūksta bet kokios informacijos, programinėje įrangoje galima lengvai ją rasti. Tai gi, klientas gauna dar geresnes ir kokybiškesnes paslaugas.
Kaip matoma, intraoralinis skeneris „i500“ turi tikrai daug privalumų, kurie ne tik odontologui palengvina darbą, bet ir pacientui suteikia komforto. Skaitmeninė odontologija, naudojant intraoralinį skenerį, tai jau nebėra ateitis, tai yra dabartis, be ko, jau nebeįsivaizduojama moderni, šiuolaikiška dantų klinika.

Aušros Neimonienės odontologijos klinika Plungėje naudoja vieną iš pažangiausių skaitmeninės odontologijos sprendimų – intraoralinį skenerį Medit „i500“. Todėl savo pacientams gali pasiūlyti geriausias paslaugas. Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kurie jaučia didelę baimę vien pagalvojus apie dantų gydytoją, būtinai apsilankykite tokioje klinikoje, kuri naudoja moderniausią įrangą. Jūsų nuomonė garantuotai pasikeis, o iš kabineto išeisite su plačia šypsena.